Tagasiside

 Publiku hääl ja ajakirjandus:


--"Mulle väga meeldisid just teie grupi etteasted ja kogu see energia mis sellega kaasnes! Väga väga ilus ja mänguline vaatepilt, tänan selle eest! Mina igatahes soovin teile suurt edu nendes toredates tegemistes! " (2018)

--"Nii vahva, et saite meie peol osaleda. Teiega oli pidu kohe palju lõbusam, elasite nii temperamentselt kaasa ja tantsud on teil ka ilusad ja temperamentsed! " (2018)

--" Kallid Romaškad! Te olete mu südame vallutanud. Ärge iial jätke tantsimist!" (2020)


---"...kui peaks tahtma kuhugi tantsima minna, siis valiks mustlastantsu, sest tundus, et teiega on kõige lõbusam! Jäi samuti mulje, et teil on mõnus, nautlev ja kokkuhoidev rühm. Ikka edasi!" (2020)

-- Tartu Postimees 3.12.2020 --  "Ka Romaška kirjude mustlasseelikute lehvitamine rõõmustas publikut ja pani pea pööritama. Lavalt saali paiskuv taltsutamatu temperament ja hop, hop! hüüded kutsusid esile suure aplausi ning otsekui julgustasid ähvardavale koroonatondile näitama trääsa."

-- "...ma lihtsalt armusin ära - seal tantsis üks punaste saabastega mustlasparun. Mul jäi hing kinni ja tähelepanu jätkus ainult tema jaoks. Issand kui äge mees! Ta tantsis nii meisterlikult ja oli nii uhke oma ilusate naiste keskel!
Ta oli üks minu lemmikutest sellel kontserdil! Aitäh!!!" (2020)

Ajakirjanduslikud kajastused:

-- Vikipeedia  
-- Artikkel ja galerii Tartu Postimehes vene keeles ja eesti keeles (2022)