Töötoad

 

Mustlastantsu töötuba kõigile! 

RUS / ENG

Foto: J. Loide


Kui Sind võlub mustlasmuusika, sulle meeldivad rüüsid ja roosid, kui tahad olla naiselik, uhke ja ilus ja armastad tantsimist -- siis kutsun sind õppima ja kogema vene mustlastantsu! Saad selgeks mustlastantsu põhisammud, algtõed ja muidugi ühe toreda tantsu, mida võid hiljem tantsida oma tuttavatele, sõpradele üllatuseks või lihtsalt enda lõbuks. Tants on piisavalt kerge, lühike ja jõukohane ka neile, kes varem pole selle tantsuga kokku puutunud.  

See on eriline töötuba, sest koosneb kokku kolmest osast. Esimeses osas räägin teile veidi romade ajaloost, kultuurist ja tantsust üldiselt. Teises osas paneme selga seelikud ja hakkame õppima tantsu. Kolmandas osas tantsime ja lustime. Kokku 2 tundi puhast energiat!  

See on võimalus teha ja kogeda midagi täiesti teistsugust, kui on rahvatants, jooga või aeroobika. Tule kindlasti osalema! 

Töötoa viib läbi  Pille Priks, mustlastantsugrupi Romaška juhendaja ja tantsija. 

Pille: Olen varasemalt tegelenud flamenkotantsuga, kuid mustlastantsule andsin oma hinge 2012. aastal ja võin öelda, et olen sellest sattunud kergesse sõltuvusse. See on tants, mis haarab su endasse ja ei jäta enam rahule! Minu tantsuelulugu saad lugeda siit: Pille tantsuelulugu.Töötuba võib tellida igale poole: asutustesse, suvepäevadele, rahvamajadesse, sünnipäevale, laagrisse. Kohandan õpitoa vastavalt osalejatele (lapsed, täiskasvanud, seeniorid)

Kõigile osalejatele töötoa ajaks seelikud. Hea seltskond ja lõbus tuju pealekauba!

Juba toimunud õpitubade kohta loe SIIT

Kirjuta Pillele: pille100@gmail.com ja lepime midagi kokku.

Mehikoormas 2021. aastal toimunud töötoa kohta saab lugeda Postimehest