Kutsu esinema

 

Kutsu meid esinema!

Mustlastantsugrupp Romaška pakub esinemisi, milles on lisaks tantsule ka sisu. 

Toome teieni mustlastabori (laager) stiilis esinemisi koos tantsude, laulude ja energiaga, mis ei jäta kedagi külmaks. Meie programmid sisaldavad kultuurilisi ja ajaloolisi elemente. Meie kavast ei puudu ka laulja ja kitarr ja kõlavad vene mustlasromansid.

Romaška on eriline tabor, kus iga liige on värvikas karakter ja kus pole ühtegi sarnast seelikut. Toome teieni naeratuse ja hea tuju! 

Mustlastantsijaid  võib kutsuda endale külla igale poole!  

Sul on sünnipäev, pulmad? Korraldad mõnda üritust, kuhu oleks vaja särtsakat meelelahutust?  Firmapidu, seminar, aastakoosolek? Soov näha tervet etendust? Tahad üllatada kedagi või tahad ise olla üllatus?  Tahad koos meiega tantsida? Võid kutsuda kohale terve grupi (13 tantsijat), väikese grupi (5 tantsijat) või soolotantsija/dueti /trio. 

Kõik vastavalt Sinu soovidele ja võimalustele! Keri julgelt allapoole! :)

 

  Erinevad "paketid":


“Üllatustants”  (sünnipäevaks saabuvad üllatuskülalised)

“Sünnipäevatervitus”  (õnnitluspakett)

“Tüdrukute õhtu mustlasstiilis”

“Peo (osaline) juhtimine” (1-2 h pakett, koos tantsuga)

Salongipakett mustlaslegendidega, kõlavad mustlaslaulud kitarri saatel, sekka tantsugi. Ennustada võib, aga ei pea! (kestus 1 tund)

“Ole ise üllatusnumber” (võimalik õppida selgeks tants ja seda teistele esitada)

“ Meistriklass /koolitus tantsijatele” – (grupile tantsu õpetamine)

"Töötuba "Mustlastants kõigile" -- east ja kogemusest olenemata, kõik saavad seelikud selga ja selgeks ühe tantsu. Lisaks tutvustame romade ajalugu ja kombeid. (kestus 2 h) 

“Kostüümilaenutus”—(stiilipidudeks kostüümi laenutus)

“Jututuba” (romade ajaloo kõige huvitavamad nüansid vm huvitavat sellest vallast)

Jututuba mustlastantsust "Millest koosneb mustlastants" 

Tantsuline kontsertetendus “Kuhu tuul meid kannab” (kestus 45 min-1 h)

Fantaasiapaketid: näiteks Ükskord sadamas, Laadapakett Jehali tsõgane..., Mustlastantsulaager-kohvik jne -- fantaasial pole piire.


 Pildid 13.02.2021 Valgas toimunud konterdist "Mustlastants taevani" Sõbrapäeva eri-- kõigile kirssidega PILDIGALERIIKui Sul tekkis mõne välja pakutud “paketi” suhtes huvi, siis palun võta ühendust ja saadame rohkem infot sisu ja hinna kohta. Või on sul täiesti uus idee? Meie käes on kõik lihtne! 😊

Pille Priks : pille100@gmail.com